SVET ESTHES

Pracovisko Lekárskej estetiky Vám ponúka široké spektrum estetických a korekčných výkonov so zameraním na neinvazívne a miniinvazívne postupy.

Použitie najmodernejších prístrojov a špičkových materiálov je zárukou, že Vám poskytneme procedúry v súlade s najnovšími trendmi estetickej medicíny.
Našou ambíciou je poskytnúť služby na vysokej úrovni, individuálne prispôsobené potrebám každého klienta.

Podstúpenie estetického výkonu je často spojené s váhaním, zvažovaním. Preto sú u nás konzultácie, kde Vám vysvetlíme reálne možnosti a očakávania efektu jednotlivých zákrokov ako aj možné riziká, natrvalo zdarma.

Na Vašu návštevu sa teší

MUDr. Peter Sopko

Procedúry
Ambulancia
Premeny

Veľmi profesionalný prístup, milého lekára , ktory mi bezplatne všetko vysvetlil a vynikajúco poradil. Ja osobne som riešila vrásku hnevu , a šla som za ním s tým že chcem kyselinu hyaluronovú , on mi vysvetlil že by to kombinoval s botoxom . Výsledok je užasny , celkove omladenie a zjemnenie výrazu tvare.

Hana K. (Košice)

Bojovala som s výraznymi nosoustnými vráskami , ktoré moju tvár robili unavenou ,smutnou, strhanou. Po vyplnení kyselinou hyaluronovou sa mi zmenil celkový výraz , citim sa opäť sebavedome a sexi. Ďakujem Dr. Sopkovi , že aj napriek môjmu strachu bol láskavý, upokojil ma a poradil mi veľmi profesionálne a ochotne.

Monika S. (Londýn)

Od puberty som túžila po krásnych súmerných, štavnatých perách, keď som sa dozvedela o Dr. Sopkovi , zavolala som mu a on ma objednal na bezplatnú konzultáciu, na ktorú nebolo potrebné čakať skoro mesiac. Vysvetlil mi , že pracuje s kvalitnymi materiálmi ( Teoysal ), čo ma potešilo a hlavne ma potešila vynikajúca cena. Vysvetlil mi čo môžem očakávať od zákroku . Ja som sa rozhodla o okamžitý zákrok , výsledok je nad moje očakávania. Určite keď výsledok vyprchá ho opäť vyhľadám.

Eunika H. (Michalovce)